Related Articles

Un Comentariu

  1. 1

    Stancu Cristian

    Am impresia ca Ucraina ne ia de prosti.Si suntem,fiindcă nu avem guvern,avem un președinte, de kkt.Avem o armata de 2 bani,cu sefii lor băgați în afaceri de miliarde..efectul?dronele nu pot fi doorâte cu toate resturile luate de la americani,pe bani luati din taxele xi impozite platite de romani.Cine răspunde?ca nu e războiul nostru?MOTHER FUCKER,ULRAINA,USA,NATO,RUSIA!!!

    Reply

Comentează şi tu

Adresa ta de email nu va fi publicată.

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Site deţinut de SC Argeşul Liber S.A. Copyright © 2025

error: Content is protected !!