13 decembrie, 2019

3 Comentarii

  1. 1

    Anonim

    Dacă HCL e din 2016, cum se face că intră în vigoare din 2020. Păi, până acum cum fu ? Art.1 lit f prevede exact același lucru. Ba mai sunt prevăzute și niște amenzi pe acolo pe la art.2.
    Bună dimineața !!!

    Reply
  2. 2

    Anonim

    Si cei care au mese in pietele orasului , cum fac? Ne asigura primaria transport direct de la masina lasata la marginea orasului pana la locatie?

    Reply
  3. 3

    sebastian

    Este vorba despre masinile de transport marfa ca nu au voie sa parcheze in incinta blocurilor.Nu se pune problema ca nu poti veni cu dubita cu marfa pentru piata.

    Reply

Comentează şi tu

Adresa ta de email nu va fi publicată.

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Site deţinut de SC Argeşul Liber S.A.