În urma ploilor torenţiale din ultimele ore, Bucureştiul a devenit o „mică Veneţie”. Apa adunată pe carosabil a ajuns să pătrundă în mijloacele de transport în comun, traficul şi aşa aglomerat devenind un coşmar pentru şoferi. 
Site deţinut de SC Argeşul Liber S.A. Copyright © 2025