Bogdan Pandelică, fost consilier local al PSD Pitești, a demisionat din PSD. Acesta s-a alăturat partidului Pro România condus de către Victor Ponta și Daniel Constantin. Pandelică fusese demis în primăvară de la șefia ANPC.
Site deţinut de SC Argeşul Liber S.A. Copyright © 2025