Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2024/04/IMG_0874-1024x768.jpeg)
Bazinul Olimpic din Pitești se închide!
Bazinul Olimpic Pitești, închis în perioada 4 – 6 mai.
În zilele de 4, 5 și 6 mai 2024, Bazinul Olimpic din Pitești va fi închis pentru efectuarea serviciilor de dezinsecție, deratizare și igienizare a spațiilor unde sportivii, copiii și publicul își desfășoară activitățile zilnice.
Activitatea Bazinului Olimpic va fi reluată, începând cu data de 7 mai, după programul obișnuit.
Advertisement