Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2021/09/2458798B-5736-4B28-BC45-7BF5B80F103B-1024x576.jpeg)
Accident rutier pe A1, km 91 sensul spre București, între un TIR și un autoturism, o victimă (șoferița autoturismului), neîncarcerată. Intervine Detașamentul Bradu cu o autospecială de intervenție și un echipaj SMURD de prim ajutor calificat.
TIR-ul este încărcat cu gresie și faianță, iar victima este confuză, cu atac de panică.
Femeia de 35 de ani a fost transportată la spital pt îngrijiri medicale de specialitate.
Advertisement