Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2022/07/CONCERT.jpeg)
Prima ediție a festivalului de rock RebelX, la Pitești!
A fost un weekend vibrant în Parcul Lunca Argeșului, unde, timp de două zile, s-a desfășurat prima ediție a festivalului de rock RebelX. Line-up-ul muzical pregătit de organizatori a adus energie, bucurie și entuziasm printre cei prezenți.
Pe aceeași scenă au urcat tinere talente alături de trupe consacrate reușind laolaltă să reînvie spiritul rock. Comunitatea s-a putut bucura de un spectacol incendiar, cu muzică bună, iar publicul minunat a avut liber la emoții și voie bună.
Evenimentul a fost organizat de Asociația „LA PIETRE”, în parteneriat cu Primăria și Consiliul Local Pitești, prin Centrul Cultural Pitești.
Advertisement