Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2021/09/390598A1-15F0-4573-9D3A-147A0337EAE6.jpeg)
În ziua de 10 septembrie, polițiștii Serviciului Investigații Criminale – Biroul Urmăriri, cu sprijinul polițiștilor din cadrul Secției de Poliție Rurlă Bascov, au pus în executare un mandat de executare a pedepsei cu închisoarea, emis de Judecătoria Pitești, privind pe o femeie de 46 de ani, din Merișani.
Aceasta a fost condamnată la pedeapsa închisorii pentru 55 de zile, ca urmare a săvârșirii infracțiunilor de folosirea de instalații clandestine de racordare la rețeaua electrică și sustragerea de energie electrică. Femeia a fost încarcerată.
(Foto: descriptiv)
Advertisement