Advertisement
Mai multe evenimente rutiere s-au petrecut astăzi pe drumurile din Argeș.
La Bradu, de exemplu, un biciclist a fost rănit în accident rutier, un echipaj SMURD intervenind la fața locului. Biciclistul era conștient şi fără probleme deosebite.
De asemenea, un accident rutier s-a produs și în localitatea Stâlpeni, în acest caz fiind vorba despre o tamponare ușoară între 2 autoturisme. Două persoane au fost rănite, dar fără urmări grave.
S-a deplasat un echipaj cu o autospecială de intervenție și un echipaj SAJ.
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2019/12/B1672723-8B0D-4E85-AAC1-90B4157FADC8-1024x768.jpeg)
Advertisement