Advertisement
În urmă cu puțin timp, pe raza comunei argeșene Albota s-a produs un accident rutier soldat cu rănirea unui motociclist.
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2019/04/motociclist-accident.jpg)
Acesta a fost lovit de o mașină în timp ce se deplasa pe drumul național 65 Pitești – Craiova. Conform primelor informații, motociclistul este conștient și va fi transportat la sputal. Polițiștii au început o anchetă pentru a afla cauzele producerii accidentului.
Advertisement