Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2019/05/CCJ-ARGES-1024x750.jpg)
Centrul Cultural Judeţean Argeş a lansat programul de voluntariat „CooltActiv”, destinat tinerilor cu vârste cuprinse îmntre 16-30 ani, care vor să se implice în activitatea cultural-artistică a judeţului. Pe lângă experienţa dobândită, tinerii primesc certificate de voluntariat şi recomandări la cerere. Pentru cei care vor să intre în… gaşcă s-a dat startul înscrierilor.
Advertisement