Advertisement
Din surse demne de încredere, am aflat că fosta glorie alb-violetă Constantin „Telu” Stancu ar urma să devină preşedintele clubului FC Argeş. În prezent, ocupă postul de director executiv la CS Mioveni.
Actualul preşedinte al secţiei de fotbal a FC Argeş, Dragoş Şerban, va fi mutat pe un alt post pentru a-i face loc unui om capabil şi competent care ştie cu ce se „mănâncă” fotbalul.
Vom reveni
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2017/06/telu-stancu-680x1024.jpg)
Advertisement