Advertisement
# La această oră, în fața Prefecturii Argeș sunt organizate tot felul de jocuri de ziua copilului. Acum, de pildă, prichindeii joacă sfoara și e o veselie generală.
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2019/06/12CE7B36-B8AE-442D-92A6-5EA0335D11FD-1024x768.jpeg)
Advertisement
# La această oră, în fața Prefecturii Argeș sunt organizate tot felul de jocuri de ziua copilului. Acum, de pildă, prichindeii joacă sfoara și e o veselie generală.
Site deţinut de SC Argeşul Liber S.A. Copyright © 2024