Advertisement
![FC Argeş](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2019/05/fc-arges-4.jpg)
Echipa FC Argeş va disputa astăzi, de la ora 14.30, ultimul meci din acest campionat. Adversara alb-violeţilor va fi Sportul Snagov, iar meciul va conta pentru etapa a 38-a. FC Argeş ocupă în acest moment locul 6 în clasament, cu 65 de puncte şi, indiferent de rezultatul meciului, va rămâne pe această poziţie. De partea cealaltă, jucătorii de la Sportul Snagov abordează jocul de pe poziţia a cincea (70 puncte) şi, la finalul celor 90 de minute, vor rămâne pe acelaşi loc.
Advertisement