Advertisement
Astăzi, este clar, cuvântul „alegeri” e pe buzele tuturor. Şi, din toată matematica pe care am învăţat-o, un lucru iese în evidenţă: ritmul accelerat cu care cresc procentele cu privire la prezenţa la urne. Conform ultimelor informaţii de la BEC, în mai multe judeţe la ora 11:30 prezenţa era de peste 15%. Un argeşean plecat în interes de serviciu tocmai la Atena anunţă că votează! Şi ne-a trimis o poză cu coada la care aşteaptă.
Coada duce către Ambasada României la Atena!
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2019/05/atena-vot.jpg)
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2019/05/lyon.jpg)
Advertisement