![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2019/04/vasile-mihailescu-225x300.jpg)
Fostul consilier județean Vasile Mihăilescu este de părere că actuala guvernare a afectat geav mediul economic prin măsurile pe care le-a luat până acum. “Pentru prima oară aveți dreptate! România merită mai mult! Locul vostru este la groapa de gunoi a istoriei! Dar nu vom fi împăcați până când nu vă vom acuza de genocid economic, de distrugerea cu bună știință a economiei românești! România nu are clasă de mijloc, sărăcia este cumplită, iar voi, căpușele care ne conduceți și trăiți pe spatele nostru, al celor sufocați de taxe și impozite, v-ați substituit acelei clase de mijloc pe care ați suprimat-o! Voi, bugetarii de lux care nu produceți nimic în afară de pagube, ar trebui să dispăreți din Europa noastră pentru că, nu-i așa?, România merită mai mult! Așa că haideți să îi ajutăm și noi, prin votul nostru, să își împlinească dorința!”, afirmă Vasile Mihăilescu.
Un Comentariu
Anonim
Domnilor de la ziar, vă rugăm frumos, dacă aveți „obligatiuni” de plătit/răscumpărat de la acest „catindat” PNL ,desigur, faceți-i campanie, ce să faceți !!? Dar, măcar „puneți-i în gură” sloganuri trecute şi prin filtrul dvs. de ziarişti care ați văzut şi pățit „multe”! Dacă tot vreți „să-i faceți un bine”, sfătuiți-i să-si promoveze o…fotografie făcută după ce a vizitat şi el măcar un hair-stilist, împrumutați-i nişte „țoale”(pt. „poză ” măcar!) , îndrumați-i spre vreo ghicitoare, ceva să-i descânte …de „argintul viu”, că după fotografie, arată suferind de intoxicație cu…mercur/metale grele ! Fără nicio glumă !