Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2019/04/6CA56F16-069B-4FDF-A08E-3B9373F676F1.jpeg)
Street Food Festival Pitești va avea loc în centrul Piteștiului, în perioada 17-19 mai 2019.
Ni se pregătește un festin cu burgeri gătiți după rețete din lumea întreagă, pulled pork savuros, hot-dogs, sandwich-uri proaspete, clătite cu ciocolată, înghețată și multe altele.
Organizatorii promit că vor veni cu cele mai tari foodtruck-uri din România. Atmosfera va fi întregită de un show de neuitat pe scena street food din Piața Primăriei.
Advertisement