Advertisement
# Simona Brătulescu şi Adrian Bughiu, printre petrecăreţi
Peste 200 de membri de partid ai ALDE ARGEȘ au serbat la Calinești, într-un cadru intim, Dragobetele – sărbătoarea iubirii, una dintre cele mai vechi tradiții românești. În mijlocul petrecăreților s-a aflat și vicepreşedintele CJ ARGEȘ, Simona Brătulescu, dar și subprefectul Adrian Bughiu.
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2019/02/dragobete-alde-1024x768.jpg)
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2019/02/partidul-1024x768.jpg)
Advertisement
Un Comentariu
Anonim
De pomană, Simmonico (Brătulescu) te dai tumba (stambă) cu bietul Ady (Bughiu), că Robert (Tudorache) e departe si e cu ALTA !
Nu mai cheltui banii ALDE pe mese îmbelşugate şi bine…udate , că nu te salvează nici…tumbele lui Bughiu de supraponderalitate… de care fuge ROBERT Tudorache (cât este la Energie…secretar de „stat”!)…Simono, poate de 1/8 Martie să ai multă baftă!…