Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2024/08/IMG_4204-1024x577.jpeg)
Circulație restricționată în Pitești. Toată lumea trebuie să știe!
Primăria Municipiului Pitești anunță că, în noaptea de sâmbătă spre duminică, 03.08.2024 – 04.08.2024, de la ora 20:00 până la ora 05:00, circulația pe podul peste râul Argeș va fi restricționată (fără întreruperea circulației), ca urmare a lucrărilor de reparații la suprafața căilor de rulare și a intervențiilor la rosturile de dilatare.
Aceste lucrări sunt necesare pentru a asigura un trafic corespunzător.
Reparațiile se vor efectua în funcție de condițiile meteo. Conducătorii auto sunt rugați să circule cu prudență în zonă pentru a evita orice incident.
Advertisement