Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2024/04/6893dc34-9034-4622-8cc8-c5e3af750528.jpeg)
A intrat în cap de pod la Godeni!
Sesizare accident rutier în care un autoturism ar fi intrat într-un cap de pod, în comuna Godeni. Intervin pompierii de la Detașamentul Câmpulung cu o autospecială de intervenție și o ambulanță SMURD de prim ajutor calificat.
Este vorba despre un autoturism care a lovit un stâlp de beton.
În urma evenimentului, a rezultat o victimă de sex masculin, conducătorul vehiculului, în vârstă de aproximativ 18 ani, care acuza dureri la membrul inferior drept.
După acordarea primului ajutor medical, victima a fost transportată la spital.
Advertisement