Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2024/03/5d7209c3-466b-4b16-b27d-12b1834e9221.jpeg)
Accident în Albota.
Pompierii intervin pentru asigurarea măsurilor specifice, precum și pentru a acorda primul ajutor calificat unei victime în cazul unui accident rutier în care un autoturism a părăsit partea carosabilă în localitatea Albota.
Victimă a fost o femeie în vârstă de 48 de ani, care s-a rănit la cap și mai acuza dureri în mai multe zone ale corpului.
Pacienta a fost transportată la spital.
Advertisement