Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2024/03/c7c5e1ac-417e-4c59-8bd0-f1d916b187e4-1024x768.jpeg)
Pitești. Șoferițe trase pe dreapta de polițiștii locali.
Cu ocazia zilei de 1 Martie, polițiștii locali din cadrul Serviciului Control – Poliția Locală Pitești au acționat pe raza de competență, “sancționând” doamnele și domnișoarele cu mărțișoare și flori.
Și polițiștii locali din cadrul Serviciului Siguranță Rutieră au avut o misiune importantă, împărțind flori doamnelor si domnișoarelor surprinse în trafic.
La mulți ani și primăvară frumoasă tuturor!
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2024/03/ebcbb166-4a33-4772-8b7a-46bcf42deaec-1024x768.jpeg)
Advertisement