Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2024/02/accident-2-1024x768.jpg)
Argeș. A rupt stâlpul și a ajuns pe arătură cu mașina
În jurul orei 01.00 a nopții trecute, pompierii de la Detașamentul Mioveni au intervenit în orașul Mioveni în cazul unui eveniment rutier în care un autoturism, după ce a lovit un stâlp de iluminat public, a părăsit partea carosabilă.
La locul solicitării, pompierii au asigurat măsuri specifice. Nu au fost identificate victime.
Advertisement