Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2024/01/IMG_6105-1024x677.jpeg)
În urma analizei realizate de conducerea clubului FC Argeș, s-au operat o serie de modificări în conducerea clubului. S-a ajuns la un acord privind rezilierea pe cale amiabilă a relaţiilor contractuale cu managerul sportiv Răzvan Tunaru.
Totodată, clubul nostru a încetat, de comun acord, raporturile contractuale şi cu Gabriel Alexe, organizatorul de competiții al echipei.
“Le transmitem suporterilor alb-violeți că în această perioadă se lucrează la o nouă organigramă, astfel că vor apărea și alte schimbări în structurile de conducere ale clubului nostru”, transmit reprezentații FC Argeș.
Advertisement