Aseară, sala „Diamond Ballroom” de la hotelul Ramada din Piteşti a găzduit Gala Asociaţiei Oamenilor de Afaceri (AOA) din Argeş, unul dintre cele mai importante evenimente din agenda publică a judeţului nostru.
![Constantin Stroe, aplaudat îndelung de oamenii de afaceri argeşeni](https://www.ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2016/09/ConstantinStroe01-300x125.jpg)
Constantin Stroe, aplaudat îndelung de oamenii de afaceri argeşeni
La acest eveniment de amploare au participat aproximativ 300 de persoane din mediul de afaceri, care au răspuns invitaţiei lansate de AOA.
Preşedintele asociaţiei, Virgil Dumitru, a deschis evenimentul cu un mesaj de unitate adresat tuturor celor prezenţi şi cu mulţumiri pentru colaborarea care a marcat acest an.
Startul premierilor s-a dat cu Dacia Renault, iar cu această ocazie gândurile de bine ale celor din sală s-au îndreptat către Constantin Stroe, cel care a marcat evoluţia celei mai importante companii din judeţ şi care traversează o perioadă critică din punct de vedere al stării de sănătate.
Numele lui Constantin Stroe a fost aplaudat la scenă deschisă de către toţi participanţii la Gala AOA.