Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2022/10/sju-pitesti-1024x703.jpg)
Șefi noi la Spitalul Județean de Urgență Pitești
Consiliul Județean Argeș aprobă mâine, în ședință extraordinară, validarea rezultatului examenului pentru ocuparea funcției de medic șef -la Secția Urologie din cadrul Spitalului Județean de Urgență Pitești.
Este vorba despre dr. Constantinescu Teodor Cătălin. Se aprobă și validarea concursului pentru medic șef – Laborator de Analize Medicale din cadrul Spitalului Județean de Urgență Pitești. În această funcție a promovat prin concurs dr. Enescu Rădulescu Mugurel Mihail.
Advertisement