![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2023/07/acc-1-1024x649.jpg)
Accident în localitatea Leordeni
Ora 11.45. Pompierii de la Garda de Intervenție Topoloveni și Detașamentul de Pompieri Bradu intervin cu o autospecială de stingere și o descarcerare la un accident rutier produs în localitatea Leordeni.
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2023/07/acc-2-576x1024.jpg)
UPDATE ora 12.00: Forțele de intervenție ajunse la locul solicitării au identificat o victimă, care nu era încarcerată.
În eveniment au fost implicate două vehicule, în urma producerii acestuia rezultând și o victimă, care a fost preluată de către un echipaj al SAJ. La locul solicitării, forțele de intervenție au asigurat măsuri specifice.
UPDATE ora 13.00: Victima nu a suferit răni care să necesite îngrijiri sau transport la spital. „Evenimentul va fi protocolat fără victime”, a transmis IPJ Argeș.