Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2023/04/sens-unic.jpg)
Un nou sens unic de circulaţie în Piteşti.
În urma avizării Comisiei de sistematizare a circulației din data de 02.03.2023, astăzi, 25 aprilie, a fost instituit sens unic de circulație în cartierul Trivale, pe strada Bradului, până la intersecția cu strada Eugen Lovinescu.
Pe tronsonul dintre blocurile 30 – 33, respectiv 31 -32, traficul este permis doar spre strada Eugen Lovinescu.
Advertisement