![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2022/12/pitesti-arena-4-1024x576.jpg)
Bilete online la Pitești Arena!
Pentru a asigura o experiență plăcută și fără probleme în timpul meciurilor găzduite de Sala Polivalentă „Pitești Arena”, municipalitatea recomandă spectatorilor pasionați de evenimente sportive să achiziționeze biletele online, accesând site-ul www.biletesmart.ro/pitesti/. Cei care doresc să cumpere biletele în format fizic sunt rugați să își achiziționeze biletele de la casieria Sălii Polivalente cu cel puțin 30 de minute înainte de începerea evenimentului.
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2023/03/bilete-1022x1024.jpg)
Această măsură ajută la evitarea aglomerației și asigură un flux rapid și eficient de intrare a spectatorilor.
Așadar, spectatorii sunt încurajați să planifice achiziția biletelor cu anticipare și să ajungă la Pitești Arena cu suficient timp înainte de începerea meciului pentru a se bucura de experiența sportivă pe deplin.
Foto descriptiv