Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2023/02/accident-bmw-1024x621.jpg)
Accident la Câmpulung. Paramedicii au preluat 3 victime.
Ora 11.20. Accident rutier produs în municipiul Câmpulung, în care un autoturism a intrat într-un gard.
Intervin pompierii de la Detașamentul Câmpulung cu o autospecială de stingere și o ambulanță SMURD de prim ajutor calificat, alături de două echipaje ale SAJ.
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2023/02/bmw-2-768x1024.jpg)
În urma producerii evenimentului, echipajele medicale au preluat trei victime.
Paramedicii SMURD au monitorizat și transportă la spital o persoană de sex feminin, în vârstă de aproximativ 50 de ani, care a suferit un traumatism la nivelul feței și acuză durere la nivelul membrelor.
Ştire în curs de actualizare
Advertisement