![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2022/10/6F203495-2C0A-4B0F-89DE-2C6A941E6009-1024x768.jpeg)
Argeș. Șofer ghinionist! I-a luat foc mașina în mers.
Astăzi, în jurul orei 14, un incendiu a izbucnit la un autoturism. S-a întâmplat pe DN 73, la Mărăcineni.
La locul solicitării intervin pompierii cu o autospecială de intervenție și un echipaj SMURD de prim ajutor calificat. În urma evenimentului, o persoană a suferit arsuri la membrele superioare.
“Pompierii de la Detașamentul Mioveni intervin în cazul unui incendiu izbucnit la compartimentul motor al unui autoturism care se afla în mers. Evenimentul a avut loc în localitatea Mărăcineni, iar la fața locului a fost nevoie și de paramedicii SMURD, care au acordat primul ajutor unui bărbat ce prezenta arsuri de gradul I la degetele unui membru superior”, transmite ISU Argeș.
Un Comentariu
Marian Vanghelie
Medicii SMURD, I-au facut injectie cu mercur, sa nu mai fie gay