Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2022/10/09551118-FF81-4803-8158-4CFD6850F7A4-1024x683.jpeg)
Incendiu la o casă din Bradu.
Incendiu la o casă din comuna Bradu, strada Cetului. Pentru localizarea și lichidarea flăcărilor intervin pompierii cu 3 autospeciale de stingere cu apă și spumă, iar pentru asigurarea primului ajutor calificat, la fața locului se află un echipaj SMURD.
Arde generalizat o anexă gospodărească, cu posibilitatea de propagare la casă. Vom reveni cu amănunte!
Advertisement