Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2022/09/5E54B508-8B82-4030-8F1E-FB9C58E874D7-1024x683.jpeg)
Lucrări de reabilitare a carosabilului deteriorat pe strada Smeurei.
În noaptea de joi, 29.09.2022, spre vineri, 30.09.2022, începând cu ora 03:00, Administrația Domeniului Public va executa lucrări de frezare și asfaltare a carosabilului deteriorat, pe strada Smeurei (pe sensul de coborâre în zona Bisericii „Sfinții Arhangheli Mihail și Gavriil” – Biserica Militară).
“Ne cerem scuze pentru disconfortul produs de execuția lucrărilor anunțate și rugăm participanții la trafic să circule cu atenție în zonă, pe parcursul derulării acțiunii de reabilitare a străzii, pentru evitarea oricărui incident”, transmite Primăria Pitești.
Advertisement