Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2022/08/lunca-argesului-1024x444.jpg)
„Hello, Summer!” în parcul Lunca Argeșului din Pitești.
Copiii și tinerii care urmează cursuri de chitară și de dans sportiv la Centrul Cultural Pitești invită piteștenii să se bucure de încă o seară de vară, în Parcul „Lunca Argeșului”, prin spectacolul de muzică și dans modern intitulat sugestiv „Hello, Summer!”
Acesta va avea loc joi, 18 august, de la ora 19:00.
Evenimentul este coordonat de coregraful Alfred Schieb, în cadrul acestuia evoluând și copii de la cursul de dans coordonat de Lisa Schieb, la Așezământul Cultural Mărăcineni.
Foto descriptiv
Advertisement