Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2022/07/93C1A619-B27A-431E-BC53-D1BEF53A1581-1024x768.jpeg)
Cine este noul medic șef de la ATI Pitești.
După o perioadă lungă de timp în care dr. Luminița Galbenu a fost redenumită din trei în trei luni medic șef la ATI Pitești, acesteia i se va încheia mandatul.
“Mâine, 2 iulie va expira mandatul doamnei doctor Galbenu. Directorul medical al SJU Pitești, dr. Ștefan Costin, va prelua atribuțiile de coordonare, până la numirea unui medic șef ATI”, a transmis Cristina Cazacu, purtătoarea de cuvânt a SJU Pitești.
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2022/07/8C6AE6D7-D5F6-4038-8332-A736B761A010.jpeg)
Advertisement