Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2022/05/9FA09F0F-0E74-4DB9-A153-1F62D0393217-1024x683.jpeg)
Accident la Raliul Argeșului.
În urmă cu puțin timp, un accident rutier s-a produs în cadrul evenimentului Raliul Argeșului. Este vorba despre mașina condusă de cei doi frați piloți – V. Supuran și M. Supuran.
Din primele informații, aceștia nu au reușit să ia o curbă, răsturnându-se într-o vale. Partea bună este că niciunul dintre ei nu a fost rănit, având doar mici lovituri la mâini. În momentul de față, pompierii asigură măsuri specifice în zonă.
Raliul Argeşului continuă astăzi cu ultimele 4 probe speciale, care vor decide învingătorul. După ce Simone Tempestini s-a impus în ultimele 3 ediții, Sebastian Barbu este marele favorit pentru a încheia pe 1.
Advertisement