Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2022/04/41AFEB95-E978-4465-9CA2-67479EA55BD1-1024x603.jpeg)
Accident rutier produs între două autoturisme în orașul Topoloveni.
La fața locului intervin pompierii de la Garda de Intervenție Topoloveni cu o autospecială și o ambulanță SMURD de prim ajutor calificat.
În urma evenimentului a rezultat o victimă de sex feminin cu vârstă de aproximativ 34 de ani, care a fost monitorizată și transportată la spital de către echipajul SMURD. Pompierii asigură în zonă măsuri specifice de prevenire și stingere a incendiilor.
Foto: descriptiv
Advertisement