Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2022/04/42F7774C-C018-4A49-99F8-368A1FFAEF66-1024x683.jpeg)
Violeta Nedelcu, cea care a condus timp de 10 ani OPC Argeș, a părăsit definitiv instituția pentru o fucție în cadrul Prefecturii Argeș. Începând din 1 aprilie, aceasta va conduce Serviciul Dezvoltare Economică și Monitorizarea Serviciilor Publice Deconcentrate din cadrul Prefecturii Argeș.
Violeta Nedelcu a lucrat în cadrul ComisariaTULUI Județean pentru Protecția Consumatorilor Argeș din anul 2008, iar în ultimii 10 ani a condus instituția.
În zilele următoare, urmează să se stabilească cine va prelua interimatul OPC Argeș.
Advertisement