Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2022/03/F7C82947-A72B-4FE2-AC50-1C059C20F9D9-1024x575.jpeg)
Moment tragic în această dimineață pe strada Exercițiu din zona Banat. O persoană s-a prăbușit la pământ, dându-și ultima suflare sub privirile trecătorilor.
O echipă de medici ai Serviciului de Ambulanță Argeș a sosit la fața locului, însă nu am mai putut face nimic, decesul a fost constatat. Din primele date, ar fi vorba despre un infarct. Vom reveni cu detalii!
Foto: descriptiv
Advertisement