Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2022/03/E7A9CA4B-F43D-47DD-9667-057FBB2BC288.jpeg)
Serviciul de Pașapoarte Argeș va fi deschis și în weekend, anunță prefectul Radu Perianu.
O nouă măsură a fost luată din cauza numărului mare de solicitări și, pe lângă faptul că se lucrează zilnic de la ora 8 la ora 20, programul va fi valabil și sâmbăta și duminica.
Este nevoie de programare online. Site-ul de programări a fost adaptat la noul program. Persoanele care vor să le fie eliberat pașaportul trebuie să își facă programare pe https://www.epasapoarte.ro/
Advertisement