Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2022/01/D6C98915-42AA-48E6-8AF8-57F0A2E5E923-1024x683.jpeg)
O alta persoană căzută în stradă a fost salvata de un echipaj al Politiei Locale Pitești. Bărbatul a fost depistat la ora 18:20, căzut pe Strada Exercițiu, într-o stare vădită de rau. O ambulanță l-a preluat și a fost transportat la spital.
Nu s-a stabilit dacă este o persoana fără adăpost sau nu, aceasta neavând documentele de identitate asupra lui. Vom reveni cu detalii!
Advertisement