Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2022/01/C54DB7D4-F204-4E3C-9C2A-C952F5CB1CA4.jpeg)
Prefectura Argeș a transmis astăzi lista cu toate localitățile din județ și situația vaccinării. Nicio localitate nu atinge pragul de 50% din populația vaccinată împotriva Covid-19.
Fruntașe la vaccinate sunt Pitești, Bradu, Poenarii de Argeș, Câmpulung, Lerești, Mărăcineni și Bascov. Pe de cealaltă parte, procentele cele mai mici le întâlnim la Berevoești, Popești, Cocu, și Aninoasa.
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2022/01/B1AF1286-6750-4A85-895D-3A64F47E6B22.jpeg)
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2022/01/5F15B05D-7781-4AAE-B5A9-D34FD362D291-724x1024.jpeg)
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2022/01/05565638-D3A8-4270-B0B6-25746B309DBB-592x1024.jpeg)
Advertisement