Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2022/01/82B214F5-0A58-4F94-88B6-BFF944CE4825-1024x683.jpeg)
Accident rutier produs între două autoturisme, pe DN73, sensul spre Pitești, localitatea Mărăcineni. Posibil o victimă conștientă si neîncarcerată. Intervin pompierii cu o autospecială de intervenție și o ambulanță SMURD de prim ajutor calificat.
Victima este unul dintre șoferi. Este vorba de un bărbat cu vârsta de 30 de ani, care a fost găsit constient și a fost preluat și transport la spital, pentru investigați medicale amănunțite, de către echipajul SMURD de prim ajutor calificat.
Advertisement