Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2021/12/9F6CCAA8-CF07-42C2-B35E-B57143BB3356-1024x683.jpeg)
Momente grele pentru Cristian Gentea, primarul Piteștiului și soția acestuia. Noaptea trecută, socrul edilului a încetat din viață într-un spital din Argeș.
Sincere condoleanțe!
Advertisement
Momente grele pentru Cristian Gentea, primarul Piteștiului și soția acestuia. Noaptea trecută, socrul edilului a încetat din viață într-un spital din Argeș.
Sincere condoleanțe!
Site deţinut de SC Argeşul Liber S.A. Copyright © 2024
Un Comentariu
Cătălin Preda
Dumnezeu să-l ierte! Ne pare rău. Condoleanțe.