Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2021/11/FA15E3ED-FC96-48F0-B406-3E567E97FB19.jpeg)
Piteștiul a intrat astăzi în scenariul verde din punct de vedere epidemiologic, potrivit datelor furnizate de către Direcția de Sănătate Publică Argeș. Rata de incidență a scăzut sup pragul de 2 cazuri la mia de locuitori.
Situația epidemiologică la zi este următoarea:
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2021/11/56E4BD8F-33B2-4753-9753-640A25E76E31-1024x579.jpeg)
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2021/11/0EEF25CA-38AD-4B98-BD21-BF7DB4642951-1024x897.jpeg)
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2021/11/935F3FA9-3C00-4264-A31A-83BE7E804BC0-725x1024.jpeg)
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2021/11/00AD69B4-C767-4248-A3F6-15E4E7506FD5-1024x909.jpeg)
Advertisement
2 Comentarii
Anonim
Deci nu se mai poarta masca decât în spații închise!?
Maria
Deci nu se mai poarta masca decât în spații închise!?