Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2021/11/F1C19509-6FC6-4492-A47C-F3D96ECFCB64-1024x512.jpeg)
Autoturism rasturnat în localitatea Micești, posibil 1 victimă, încarcerată. Se deplasează pompierii cu o autospecială de intervenție cu modul de descarcerare și un echipaj SMURD.
În autoturism erau 3 persoane, șoferul, o femeie și un băiat de 9 ani. Doar șoferul a fost monitorizat de către echipajul SMURD, acesta prezenta un atac de panică și nu a avut nevoie de transport la spital.
Advertisement