Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2021/10/325D634C-9189-435D-B926-02A00D8D54C6.jpeg)
O femeie a căzut ca secerată în centrul Piteștiului, mai exact în faţa sediului Bussines Forum, după ce i s-a făcut rău.
Trecătorii aflaţi în preajmă au sunat imediat la 112, dar până la sosirea unei ambulanţe echipajul unui serviciu privat de ambulanță care tocmai trecea prin zonă a oprit şi a început imediat manevrele de resuscitare.
Medicii de la serviciul judeţean de ambulanţă ajunși la locul incidentului au continuat să o resusciteze pe femeie, iar în aceste momente depun eforturi pentru a o readuce la viață.
Advertisement