Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2021/09/333C83EE-5F36-4262-BD20-438FE0D7B4B8-1024x768.jpeg)
Accident rutier în Pârvu Roșu cu 4 autoturisme implicate. Intervin pompierii cu doua autospeciale de intervenție și două echipaje SMURD de prim ajutor calificat.
3 victime dintre care două cu traumatism cranio-cerebral și dureri de cap au fost preluate de catre echipajele Smurd. Cealaltă victimă a fost preluată de un echipaj SAJ.
Pompierii au asigurat măsuri specifice de prevenire și stingerea incendiilor la locul accidentului.
Advertisement