Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2021/09/D00995E3-635B-4E87-94BF-6E667D56EF6C-1024x742.jpeg)
Pompierii au intervenit în jurul orei 6 la km 110 pe A1, în cazul unui autoturism care a ieșit de pe partea carosabilă și s-a răsturnat.
Nu au fost persoane încarcerate, iar paramedicii SMURD au acordat îngrijiri medicale unei persoane de sex masculin cu vârsta de 21 de ani, care s-a rănit la cap și la membrul superior stâng. Acesta a fost transportat la spital pentru îngrijiri medicale de specialitate.
La fața locului pompierii au asigurat măsurile specifice de prevenire și stingere a incendiilor.
Advertisement