Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2021/08/ADA3EFC3-0A4C-4905-9F2D-D41489C3AA65-1024x714.jpeg)
Individul din imagine, a fost depistat astăzi în zona centrală a Piteștiului de o patrula a Poliției Locale. Bărbatul care este în evidență cu probleme psihice a provocat mai multe infracțiuni pe raza municipiului Pitești, fiind cautat și de Poliția Națională.
Acesta agresa femei pe stradă și a provocat mai multe stricăciuni. Potrivit Poliției Locale Pitești, fugise în noaptea de vineri spre sambătă de la Spitalul Județean.
Advertisement